Historia firmy

Historia Szkoły Żeglarstwa Feniks to nowo otwarta księga. To grupa przyjaciół, którzy chcą przekazać Wam swoją wiedzę żeglarską i odkryć przed Wami Mazury jakie poznaliśmy podczas wielu rejsów. Bez codziennej gonitwy, wykonywania planu za wszelką cenę. To historia sukcesów osiągniętych ciężką pracą i mozolną nauką. To setki rejsów, często śmiałych,  podczas których zdobyliśmy doświadczenie.  Wreszcie, to mnóstwo zadowolonych klientów, którzy wracają do nas, by przeżyć wspólnie jeszcze jeden tajemniczy wieczór przy ognisku, kolejną przygodę pod mazurskim niebem. By poznać naszą przeszłość, usłyszeć o tym jak wiele lat prowadziliśmy obozy w jednej z największych firm żeglarskich w Polsce, o tym jak stawaliśmy na podium w najtrudniejszych regatach długodystansowych w Polsce, o naszych atlantyckich włóczęgach, rejsach po jeziorach, kanałach, rzekach, morzach i oceanach z pewnością przeczytasz na naszym blogu oraz w zakładce Nasza Kadra. Jeżeli chiałbyś współtworzyć nową historię, dołącz do naszej rodziny.

Misja firmy

"Szkolimy przyszłych kapitanów  kładąc duży nacisk na wychowanie wodne. Dla nas  to nie tylko rozwój umiejętności prowadzenia jachtów. To również kształtowanie silnego charakteru już od najmłodszych lat."

Cel

Dążymy do rozwoju i popularyzacji sportów wodnych. Do odkrywania nowych jak i mało uczęszczanych akwenów. Całą naszą energię poświęcamy by zapewnić naszym klientom jak  najwyższą  jakość szkolenia. Na naszych kursach kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i kulturę żeglarską.