Szkoła Żeglarstwa Feniks, Grupa przyjaciół, którzy chcą przekazać Wam swoją wiedzę żeglarską i odkryć przed Wami Mazury jakie poznaliśmy podczas wielu rejsów.

 

 

Paweł

Żegluję od ponad 15 lat. Jestem instruktorem ZHP, instruktorem motorowodnym oraz żeglarstwa. Świeżo upieczonym mężem. Przez wiele lat pracy jako kierownik w „Szekli” wyszkoliłem wielu kursantów, jednak największą radość sprawia mi szkolenie przyszłych sterników. Uważam że firmę stanowią jej pracownicy.

Radek

Można o mnie powiedzieć weteran szkoleń żeglarskich. Na koncie mam nie jeden rejs po morzach i oceanach, wyszkoliłem wielu kursantów. Od dwóch lat również jestem egzaminatorem. Duże doświadczenie chętnie przekazuję kolejnym pokoleniom żeglarzy. Prócz żeglarstwa pasjonuję się krótkofalarstwem. Na pokładzie nie brakuje wojskowej dyscypliny, ale także wesołej atmosfery.

 

Martyna

Jestem młodszym instruktorem żeglarstwa PZŻ. Żegluję od 13 lat po jeziorach i morzach. Moją pasję połączyłam ze studiami na Akademii Morskiej w Szczecinie. Uwielbiam pracę z młodzieżą, ponieważ każdego dnia zaskakują mnie czymś nowym. Staram się zarazić wszystkich optymizmem i miłością do żeglarstwa. Ukończyłam kurs wychowawcy kolonijnego.

Justyna

Pochodzę z Górnego Śląska. Kocham jednak Mazury i każde lato spędzam na wodzie. Moją pasją jest żeglarstwo i muzyka. Na co dzień pływam, rysuję. W najbliższym czasie planuję studiować architekturę.

Igor

Pochodzę z Dolnego Śląska, uczę się w Łodzi, a Mazury to mój drugi dom. Żeglarstwo to pasja, która dzięki mojemu ojcu  i Pawłowi stała się dużą częścią mojego życia. Posiadam patent żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego.  Żegluję od 5 lat, uwielbiam poznawać nowe osoby i tworzyć z nimi świetną atmosferę. Dużo pływam, uprawiam sport i czasami wezmę do ręki gitarę.