Szkoła Żeglarstwa Feniks, Grupa przyjaciół, którzy chcą przekazać Wam swoją wiedzę żeglarską i odkryć przed Wami Mazury jakie poznaliśmy podczas wielu rejsów.

 

 

Paweł

Żegluję od ponad 15 lat. Jestem instruktorem ZHP, instruktorem motorowodnym oraz żeglarstwa. Świeżo upieczonym mężem. Przez wiele lat pracy jako kierownik w „Szekli” wyszkoliłem wielu kursantów, jednak największą radość sprawia mi szkolenie przyszłych sterników. Uważam że firmę stanowią jej pracownicy.

Radek

Można o mnie powiedzieć weteran szkoleń żeglarskich. Na koncie mam nie jeden rejs po morzach i oceanach, wyszkoliłem wielu kursantów. Od dwóch lat również jestem egzaminatorem. Duże doświadczenie chętnie przekazuję kolejnym pokoleniom żeglarzy. Prócz żeglarstwa pasjonuję się krótkofalarstwem. Na pokładzie nie brakuje wojskowej dyscypliny, ale także wesołej atmosfery.

 

Kamil

Studiuję na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym. Moją największą pasją jak można się domyślić jest żeglarstwo, z którym rozpocząłem swoją historię 5 lat temu dzięki Pawłowi. Oprócz tego lubię podróżować, jeździć na motocyklu i poznawać nowych ludzi.

Justyna

Pochodzę z Górnego Śląska. Kocham jednak Mazury i każde lato spędzam na wodzie. Moją pasją jest żeglarstwo i muzyka. Na co dzień pływam, rysuję. W najbliższym czasie planuję studiować architekturę.

Martyna

Jestem młodszym instruktorem żeglarstwa PZŻ. Żegluję od 13 lat po jeziorach i morzach. Moją pasję połączyłam ze studiami na Akademii Morskiej w Szczecinie. Uwielbiam pracę z młodzieżą, ponieważ każdego dnia zaskakują mnie czymś nowym. Staram się zarazić wszystkich optymizmem i miłością do żeglarstwa. Ukończyłam kurs wychowawcy kolonijnego.

Weronika

Jestem studentką trzeciego roku nawigacji na Akademii Morskiej w Gdyni. Woda jest życiem i to moja zasada. Jak nie na Mazurach na jachcie, to na żaglowcu na morzu. Jak nie woda to inne podróże i nauka języków obcych, więc bez problemu potrafię się porozumieć po angielsku czy niemiecku, jeżeli będzie taka potrzeba. Jestem uzależniona od social media i robienia zdjęć, więc szykujcie się na dużo pamiątek po wyjeździe.

Igor

Pochodzę z Dolnego Śląska, uczę się w Łodzi, a Mazury to mój drugi dom. Żeglarstwo to pasja, która dzięki mojemu ojcu  i Pawłowi stała się dużą częścią mojego życia. Posiadam patent żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego.  Żegluję od 5 lat, uwielbiam poznawać nowe osoby i tworzyć z nimi świetną atmosferę. Dużo pływam, uprawiam sport i czasami wezmę do ręki gitarę.